رفع چین و چروک دور چشم

رفع چین و چروک دور چشم

رفع چین و چروک دور چشم

🔸با افزایش سن و عواملی نظیر نور خورشید، خط و چروک‌های ظریفی در اطراف چشم های شما ایجاد می‌شود

🔹علل بروز خطوط و چروک های زیر چشم:
🔸افزایش سن است
🔸اشعه‌ی فرابنفش (UV) نور آفتاب:
اشعه‌ی فرابنفش شعه‌ی فرابنفش نور آفتاب و دستگاه های سولاریوم به پوست شما آسیب می زند و موجب تخریب کلاژن پوست می شوند. کلاژن، پروتئین اصلی موجود در بافت پوست است. کلاژن ساختار پوست را حفظ و از افتادگی و شل شدن آن جلوگیری می کند.

🔹نبود رطوبت، خطوط زیر چشم را افزایش می دهد. پس، به دنبال کرم مرطوب کننده‌‌ باشید که غنی از ترکیباتی است که جریان خون و رشد سلول های جدید را بهبود می بخشد. اثر رتینول (از مشتقات ویتامین A)، پپتیدها و هیالورونیک اسید همگی در تحقیقات و از جانب متخصصان زیبایی تأیید شده است.
🔹در معرض آفتاب نمانید و از کرم ضد آفتاب و کلاه استفاده کنید
می توانید با حفاظت از پوست خود در مقابل اشعه‌ی فرا بنفش از شکل گیری این خطوط پیشگیری کنید. هرگاه می خواهید از خانه بیرون بروید، از کرم ضد آفتاب مناسب پوست خود استفاده کنید که SPF آن ۳۰ یا بیشتر باشد، حتی هنگامی که هوا ابری است، زیرا اشعه‌ی مضر آفتاب از ابر عبور می‌کند.
افزون بر این، اگر قرار است تا چند ساعت در مقابل آفتاب باشید، با کلاه و عینک آفتابی از چشم‌های خود محافظت کنید. با استفاده از این پوشاک، دیگر چشم‌هایتان در برابر آفتاب نیمه بسته نمی‌شوند. حالتی که وقتی بارها تکرار می‌شود، چروک‌های دائمی بر پوستتان ایجاد می‌کند.
⛔️ضد آفتاب ها باید بر مبنای نوع پوست انتخاب بشن⛔️

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست